Přeskočit na obsah

Projekty

17 / 02 / 2023

Soukromý klient

Client: LWS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Pro Klienta v Horních Kunčících jsme zrealizovali Bezespáré podlahy

Pro klienta v Horních Kunčicích jsme dokončili úspěšný projekt bezespárých průmyslových podlah o rozloze 2000 m2. Tento projekt zahrnoval konstrukci a pokládku moderních podlahových systémů bez spojů, které jsou vhodné pro průmyslové prostředí. Naše tým vykonal důkladnou přípravu povrchu a následně aplikoval vysoce kvalitní epoxidový nebo polyuretanový nátěr, který poskytuje odolnost vůči mechanickému opotřebení, chemikáliím a povětrnostním podmínkám.

Bezespáré průmyslové podlahy jsou ideální pro provozy, které vyžadují bezpečný a plynulý pohyb materiálů, strojů a zaměstnanců. Jejich hladký povrch usnadňuje manipulaci s vozíky a jinými zařízeními, zatímco jejich vysoká odolnost zajišťuje dlouhou životnost a sníženou potřebu oprav a údržby.

Projekt bezespárých průmyslových podlah v Horních Kunčicích poskytl klientovi moderní a spolehlivé prostředí pro jeho průmyslové operace. Plochy o rozloze 2000 m2 jsou nyní připravené k nasazení a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.