Přeskočit na obsah

Co nabízíme?

Naše služby zahrnují renovace podlah včetně epoxidových, polyuretanových a cementových stěrek. Používáme moderní technologie, jako jsou laserové zakladače značky Somero nebo lité potěry. Dále provádíme injektáže průmyslových podlah a nabízíme čerpání betonu. S námi máte jistotu, že vaše průmyslové podlahy budou v perfektním stavu.

Služby

01

Betonové podlahy

Průmyslové betonové podlahy jsou nezbytným prvkem pro většinu průmyslových objektů. Tyto podlahy jsou vystaveny vysokému zatížení a nutné je proto zvolit kvalitní materiály a profesionální instalaci. Dobře navržené a provedené průmyslové podlahy snižují náklady na údržbu a zvyšují efektivitu provozu.

02

Renovace podlah

Tato technologie je vhodná u podlah, u kterých došlo k poškození horní vrstvy převážně jemných částeček, ale nedošlo přímo k vydrolování nosné části podlahy. Chemickou přeměnou za pomoci krystalizace opět vytvrdíme měkké a málo odolné cementové částice v povrchu na vysoce odolné sloučeniny s vysokou tvrdostí.

03

Čerpání betonu

Na čerpání betonu používáme kompaktní čerpadlo betonové směsi Putzmeister BSA 1005 D5. Čerpadlo má vysoce flexibilní využiti na menších stavbách i při průtoku betonu. S BSA 1005 D je možné čerpat beton se zrnitostí do 32 mm.

04

Základové desky

Výroba základových desek je klíčovou součástí procesu stavby a má zásadní vliv na kvalitu a stabilitu celé stavby. Základové desky jsme schopni realizovat od prvního výkopu až po kompletní finalizaci. Garantujeme nejen vysokou kvalitu materiálů, ale i profesionální a precizní instalaci.

05

Výkopové a bourací práce

Všechny bourací práce musí být prováděny s maximální precizností a zohledněním všech bezpečnostních standardů. Naše firma disponuje moderním vybavením a zkušenými pracovníky, kteří zvládnou i ty nejnáročnější výkopy a bourací práce. Jsme připraveni zajistit kompletní služby v této oblasti a zaručujeme kvalitu, rychlost a efektivitu provedení.