Přeskočit na obsah

Projekty

24 / 01 / 2023

Mošnov u Ostravy

Client: PPL
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Pro „PPL“ jsme zrealizovali podlahy logisitického překladiště v Ostravě Mošnově,

Společnost PPL z Ostravy Mošnova úspěšně dokončila projekt realizace betonové podlahy o celkové rozloze 40 000 m2. Tento rozsáhlý projekt zahrnoval přípravu terénu, vykopání a vyrovnání podloží, a následně pokládku kvalitní betonové směsi.

Naše tým profesionálních pracovníků se postaral o pečlivou a přesnou stavbu betonových podlah, které jsou odolné a trvanlivé. Pro tento projekt jsme použili moderní technologie a dodržovali nejvyšší standardy kvality, abychom zajistili, že podlahy budou schopny odolávat nárokům provozu a zatížení.

Nová betonová podlaha vytvořila ideální základnu pro logistické a průmyslové aktivity klienta PPL. S rozlohou 40 000 m2 poskytuje prostor pro bezproblémový pohyb vozidel, manipulaci s materiály a další provozní činnosti. Klient PPL je spokojen s výsledkem a nová betonová podlaha přispívá ke zlepšení efektivity a bezpečnosti jeho provozu v Ostravě Mošnově.